İthalat, İhracat & Transit Ticaret

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler arasında köprü olup Türkiye ekonomisinde ilgili sektördeki firmalara yön vermekten gurur duyarız. Müşterilerimiz arasında yürüttüğümüz ticari faaliyetler tarafların memnuniyetini sağlamayı esas alır. Uluslararası ticaretin oyuncuları arasında köprü vaziyeti görerek, en verimli ticari kazançların sağlanması konusunda müşterilerimize tüm süreçleri boyunca danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hizmet bedeli karşılığında ithalat, ihracat ve transit ticaret işlemlerini yönetmek, doğru ürünün tedariğini sağlamak, rekabetçi fiyatlar bulmak ve uluslararası ticaretin yoğunluk endekslerinin takip ederek pazar dağılımını ve kapasitelerini her an kontrol edip pazarlama faaliyetlerini bu parametreler ile verimli hale getiririz. Gıda, Tarım Ürünleri, Tekstil, Doğaltaş & Mermer, İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Makine ve proje ürünleri olmak üzere, sektöre özel ürün ve hizmetler hakkında uzman ekibimiz ile ticari kazançlarınıza katkı koymak, doğru iletişim, ulaşılabilirlik ve verimlilik ile müşteri memnuniyetimizi sağlamak temel amacımızdır.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

Denizcilik sektöründe sürekli değişen ve gelişen piyasayı takip ederek; konusunda eğitimli bir ekiple, 2 adet kuru yük gemimizin home-brokerliğinin yanında, teknik, ISM ve operasyon hizmetlerini de yürütmekteyiz. Tonajları 1000 ile 2000 olan kuru yük gemilerimiz, kiralama, operasyon, teknik, ISM, satın alma, personel hizmetleri grup şirketlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını gerçekleştirdiği gibi, kara-deniz, deniz-hava, deniz-demiryolu gibi intermodal seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır. Limandan limana, limandan kapıya, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir.

ZEYTİN & TÜREVLERİ ÜRETİM TESİSİ

Zeythin ve Olivius yüksek kaliteli zeytin ürünlerini Manisa’nın Akhisar ilçesinde bulunan son teknoloji ile donatılmış Özkale Gıda tesislerinde üretilmektedir. Türkiye’nin en teknolojik zeytin işleme tesislerinden biri olan fabrika 2017 yılında kurulmuştur. Tesis 8.000 ton kapasite ile 10.000 m2 kapalı olmak üzere 20.000 m2 alana kuruludur. Zeythin ve Olivius, yüksek kalite zeytinleri Türkiye’nin en iyi zeytin yetiştiren bölgelerinden seçmektedir. Toplandığı gibi Özkale Gıda tesislerine gelen zeytinler, geleneksek reçeteler ve ileri teknoloji ile işlenerek, enfes tadıyla hijyenik olarak sofralara ulaşmaktadır. Zeythin ve Olivius, geniş ürün yelpazesi ile siyah ve yeşil zeytin çeşitlerinin yanında, dolgulu ve dilimli zeytinler seçeneklerinin tamamını sunmaktadır. Türk damak tadına hitap eden Doğal Siyah ve Yeşil Zeytinler temel ürünleri arasında yer almaktadır. Yuvarlama Sele Zeytini sadece deniz tuzu ilavesi ile güçlü tadını ve aromasını koruyarak tatlandırılmaktadır. Yağlı Salamura Siyah Zeytinler uzun sürede salamurasında tatlandıktan sonra yağ eklenerek tüketicilere yemeğe hazır halde ulaşmaktadır. Doğal Yeşil Zeytinler ise, yavaş yavaş fermente olduktan sonra kokteyl, kırma veya çizik olarak hazırlanıp taze limon ile sofralarda yerini almak için hazırlanmaktadır. Zeytin ve Olivius, tüm dünyanın tercihi olan üretim açısından teknoloji ve altyapı gerektiren Siyah ve Yeşil zeytinleri de sunabilmektedir. Özenle seçilmiş az tuzlu siyah zeytinler için yıllık 2.800 ton işleme kapasitesine sahip üretim alt yapısı bulunmaktadır. Dünyanın tercihi Yeşil ve Siyah Zeytinler, İspanyol tekniği ile üretilerek, hijyenik şartlar altında pastörize edilir, bu şekilde raf ömrü boyunca tazeliğini ve lezzetini koruyabilmektedir.

PERAKENDE-TOPTAN SATIŞ-CATERING

1979 yılından beri içinde olduğumuz parekende sektöründe 2014 yılında Özer Çiftlik ismini koyduğumuz yeni nesil şarküteri anlayışı ile şehir alışveriş kültürüne farklı bir soluk kazandırdık. Özer Çiftlik şarküterimiz güçlü arka planı sayesinde hem kalite hem fiyat olarak bir adım önde olmuştur. İnternet altyapısı sayesinde Trabzon ili dışındaki şehirlerimizden de yöresel ürünleri lezzetinde ve tazeliğinde temin edebilirsiniz. Enerjimiz işimize yansıdığı için sürekli yenilik ve inovatif çözümler prensibimiz olmuştur.ÖZER GIDA SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak Oteller, Cafe-Restoranlar, Catering şirketleri, Hastaneler, Okullar ve Fabrikalar olmak üzere bir çok sektöre ev dışı toptan satış ve pazarlama ağımızla kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile kamuda birçok kuruluşa ev dışı tüketim ürünleri satış anlaşmaları bulunmaktadır. İstenen ürünün istenilen zamanda ve anlaşılan fiyattan kurumlara sevki ile firmamız bu alanda da en hızlı ve en iyi hizmeti vermektedir. Bünyemizde bulunan araç filolarımız ve frigofirik araçlarla ile şehir içi ve şehirlerarası birçok firmaya ürün tedarik ederek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Özer Çiftlik Kunduracılar Şubesi
Kemerkaya Mah. Kunduracilar Cad.No:71 Ortahisar / Trabzon
Tel: 0462 5515051

Özer Çiftlik Pazarkapı Şubesi
Çarşı Mah. Dereboyu Sok. No: 16 Ortahisar / Trabzon
Tel: 0462 3219049

Özer Gıda Toptan
Akyazi dereboyu Cad. Emriye Hatun Camii No : 152 Ortahisar / Trabzon
Tel: 0462 3225585
Web: www.ozerciftlik.com
Mail: siparis@ozerciftlik.com

TOP